Дубль Траоре не допоміг Шахтарю обіграти Карпати: команда Маркевича дала бій чемпіону УПЛ у товариській грі

Переглядів 2974
5 голосів
Зовсім не товариська боротьба на газоні стадіону «Україна». Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Головний фаворит Першої ліги Карпати зі Львова та чинний чемпіон і лідер української Прем'єр-ліги донецький Шахтар провели товариський поєдинок, розійшовшись результативною мировою (2:2).

З огляду на назви обох команд і їх історію, такий поєдинок міг би претендувати на звання центральної гри туру УПЛ, але львівські Карпати нині перебувають лише на шляху до повернення в еліту українського футболу. Тож, наставник «левів» Мирон Маркевич вирішив перевірити сили своїх підопічних перед поновленням ігор в Першій лізі, провівши контрольну гру з Шахтарем.

Зауважимо, що склад Шахтаря виглядав незвично, адже Маріно Пушич зміг розраховувати лише на тих гравців, яких не викликали до таборів їх національних збірних. Дуже незвичний склад виставив і Маркевич, давши змогу дебютувати зі старту новачкам: Михайлу Хромею та Джареду Хасі, зокрема.

Однак, перший гол, вже на першій хвилині забив старожил зелено-білих Ян Костенко, якому асистував Іґор Невес.

Зрозумівши, що жартувати з львів'янами не варто, «гірники» акумулювали сили та ще до перерви відповіли своїми двома точними ударами. В обох випадках забивав нестримний Ласіна Траоре, який у чотирьох останніх матчах забив вже чотири голи.

По перерві на полі з'явилися майже інші команди: Маркевич зробив 11 замін, Пушич три. Гра трохи заспокоїлася і вже не фонтанувала гольовими моментами та результативними ударами.

Але один гол все ж стався – чітким ударом з пенальті відзначився навачок зелено-білих Аріельсон.

Товариський поєдинок

Карпати (Львів) – Шахтар (Донецьк) 2:2 (1:2)

Голи: Костенко, 1, Аріельсон, 76, пен. – Траоре, 13, 34.

• За підсумками першого етапу розіграшу Першої ліги Карпати набрали 45 очок та впевнено виграли боротьбу в групі А.
  • Після поновлення чемпіонату львів’яни змагатимуться за два перших місця, які дадуть їм змогу зіграти у новому сезоні в УПЛ.
  • Стартовий поєдинок у чемпіонській групі Першої ліги підопічні Маркевича проведуть 23 березня. У Львові зелено-білі екзаменуватимуть Полтаву.
  • Після 21-го туру (19 зіграних матчів) донецький Шахтар має в доробку 43 залікові бали, які дозволяють команді Маріно Пушича одноосібно займати перший щабель у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі помаранчево-чорні на виїзді зіграють проти київської Оболоні. Поєдинок заплановано на 30 березня. Початок гри о 13:00.