Два пенальті, гольова перестрілка, феєрична розв’язка гри: Коваленко вперше з 2023 року вийшов у основі Емполі

Переглядів 3278
Віктор Коваленко. Фото: Getty Images
Емполі на виїзді провів матч Серії А проти Сассуоло. Українець Віктор Коваленко вийшов у стартовому складі, а його команда вирвала перемогу в самому кінці.

У суботу, 24 лютого, Емполі в гостях зіграв проти Сассуоло в рамках 26-го туру чемпіонату Італії. Матч закінчився внічию із рахунком 2:2.

Український півзахисник гостей Віктор Коваленко вперше в цьому році вийшов у стартовому складі та провів на полі 81 хвилину.

Гості швидко відкрили рахунок завдяки голу Себастьяно Луперто вже на 11-й хвилині після асисту Развана Маріна.

Однак вже у другому таймі Сассуоло зрівняв рахунок після впевнено реалізованого пенальті Андреа Пінамонті.

Емполі також не залишився без 11-метрового – у складі гостей його забив Мбайє Ніанг, після чого Жан Марко Феррарі знову зрівняв рахунок ударом головою.

В самому кінці матчу на 94-й хвилині Сімоне Бастоні, який замінив Коваленка, забив вирішальний гол і приніс Емполі важливу перемогу.

Серія А. 26-й тур.

Сассуоло – Емполі – 2:3

Голи: Пінамонті (пенальті – 54'), Феррарі (77') – Луперто (11'), Ніанг (пенальті – 64'), Бастоні (90+4')

• Після цього матчу Емполі посідає 13 місце в турнірній таблиці, маючи 25 балів.
  • Сассуоло в свою чергу йде 17-м: 20 очок та гра в запасі.
  • Коваленко в нинішньому сезоні провів вже 12 поєдинків, забив гол та віддав результативну передачу.
  • Віктор виступає у Емполі на правах оренди з Аталанти, з якою має контракт до літа 2025 року.
  • В наступному матчі третього березня його команда прийме Кальярі.