Дженоа вирвала перемогу над екскомандою Де Дзербі: відома оцінка Малиновського за поєдинок у матчі Серії А

Переглядів 29926
5 голосів
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У матчі 17-го туру італійської Серії А Сассуоло приймало Дженоа, за який виступає український хавбек Руслан Малиновський. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:1.
  • На матч проти Сассуоло у стартовому складі Дженоа вийшов український півзахисник Руслан Малиновський.

У першому таймі команди не створили багато моментів, але господарі зуміли відзначитися. Пінамонті з близької відстані відправив м'яч у сітку, відгукнувшись на точний пас, який віддав Арман Лор'єнте

На старті другої половини гості могли зрівняти рахунок. Гудмундссон увірвався в штрафний майданчик, відгукнувся на пас і сильно пробив низом по центру воріт. Андреа Консільї зіграв пильно, виконавши гарний сейв.

В середині другого тайму Дженоа заробило пенальті, адже суперник зіграв рукою. Гудмундссон відправив м'яч у правий нижній кут воріт.

А в кінцівці гри генуезці вирвали перемогу. Екубан накрутив кількох суперників і завдав дивовижного удару з межі штрафного майданчика, поціливши в правий нижній кут воріт.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Дженоа 2:1.

Руслан Малиновський провів на полі 89 хвилин. Аналітичний портал SofaScore оцінив дії українця на оцінку 7.0, що входить до шістки найкращих у складі Дженоа.

Серія А, 17-й тур

Сассуоло - Дженоа - 1:2

Голи: Пінамонті, 28 - Гудмундссон, (пен. 64), Екубан, 87

• В нинішньому сезоні Руслан зіграв у 14 матчах Серії А, в яких забив два голи та віддав одну результативну передачу.
  • Наразі генуезці йдуть на 14 місці в турнірній таблиці чемпіонату Італії, маючи 19 очок.
  • В наступному турі 29 грудня Дженоа вдома зіграє проти Інтера.