Ексдружина вінгера Шахтаря потрапила у корупційний скандал: вона причетна до оборудок із закупівлями для ЗСУ

Переглядів 23748
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
Ексдружина вінгера Шахтаря потрапила у корупційний скандал: вона причетна до оборудок із закупівлями для ЗСУ
Ольга Гринкевич та Мар'ян Швед. Фото: Google
Колишня дружина півзахисника донецького Шахтаря Мар‘яна Шведа Ольга Гринкевич виявилася причетна до гучного скандалу навколо оборудок із закупівлями для ЗСУ.

Ольга Гринкевич разом зі своєю сім'єю потрапила в корупційний скандал, що прогримів на всю Україну та за її межі. Мова про відмивання коштів на контрактах закупівель для Міністерства оборони.

Ще 30 грудня ДБР затримало львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича на хабарі в розмірі 500 тисяч доларів одному із керівників Головного слідчого управління організації за сприяння у поверненні майна, вилученого у підконтрольних йому компаній під час розслідування.

Кілька місяців тому ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом оборудок із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ. Компанії львівського бізнесмена та його сім'ї виграли 23 тендери на постачання Міноборони одягу на понад 1,5 мільярда гривень.

Донькою підприємця-корупціонера є Ольга Гринкевич. З нею у 2016 році одружився вінгер донецького Шахтаря Мар‘ян Швед. Однак нині до пані Гринкевич Швед не має жодного стосунку, бо пара розлучилася ще у 2022-му.

  • Мар'ян Швед у поточному сезоні провів у складі Шахтаря чотири матчі у всіх турнірах:  без результативних дій.
  • Контракт Шведа із Шахтарем дійсний до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного вінгера у мільйон євро.
X