Ексголовний тренер Шахтаря вперше взяв слово після несподіваної відставки: названо клуб, який він очолить

Переглядів 3243
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Ексголовний тренер Шахтаря вперше взяв слово після несподіваної відставки: названо клуб, який він очолить
Роберто Де Дзербі. Фото: Getty Images
Колишній головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі, який нещодавно залишив Брайтон, поділився планами на майбутнє. Спеціаліст не хоче залишатися в Англії.

Нещодавно стало офіційно відомо, що попри контракт до літа 2026 року Роберто Де Дзербі не продовжить бути головним тренером Брайтона.

Італійський спеціаліст прокоментував це рішення та висловився стосовно свого майбутнього.

«Мені подобається тренувати, а де тренувати – побачимо. Я добре провів час в Англії, подивимося. Я завжди звик обирати з ясністю і не піддаватися занепокоєнню через те, що мені доведеться тренувати.

Я хотів би поїхати в іншу країну, де я ще не був, спробувати поставити одну і ту ж гру в різних місцях», – сказав Де Дзербі в інтерв'ю для Italpress.

В той же час видання SportItalia повідомляє, що Роберто очолить Марсель, який прискорив перемовини останніми годинами.

Італієць побачив перспективний проект у Марселі та чемпіонаті Франції, вважаючи що це може стати кроком вперед після Брайтона.

  • Де Дзербі очолював Шахтар у сезоні 2021/22, вигравши з клубом Суперкубок України, однак у вересні 2022-го пішов до Брайтона.
  • До цього він працював у Сассуоло та інших італійських клубах, то ж Марсель та чемпіонат Франції може стати для нього четвертою країною в кар'єрі.