Ексгравець збірної України отримав роботу в Бразилії: відомо, чим займатиметься колишня зірка Шахтаря

Переглядів 44
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Ексгравець збірної України отримав роботу в Бразилії: відомо, чим займатиметься колишня зірка Шахтаря
Марлос. Фото: Парана
Колишній футболіст Шахтаря та збірної України Марлос отримав посаду у клубі з другого бразильського дивізіону та куруватиме тренувальний процес юніорських команд.

Бразильський клуб Парана, який виступає у другому дивізіоні країни, оголосив про призначення колишнього гравця Шахтаря та збірної України Марлоса на посаду технічного координатора молодіжного спрямування.

У новій ролі він куруватиме тренувальний процес юніорських команд, а також стежитиме за прогресом молодих футболістів. З приходом Марлоса керівництво Парани також планує посилити та розширити структуру академії, наголосивши на розвитку молодих гравців та підвищенні якості підготовки.

«Я дуже радий розпочати цю роботу у клубі «Парана». Я хочу зробити свій внесок, використовуючи свій досвід, щоб допомогти у розвитку як спортсменів, так і людей. Клуб має традицію пошуку талантів, і ми працюватимемо над подальшим зміцненням цього процесу», – заявив Марлос для клубної пресслужби.

  • Марлос перебрався до України взимку 2012 року, підписавши контракт з Металістом. За харків'ян він провів 75 матчів, забивши 13 голів та оформивши 18 асистів.
  • Вже влітку 2014-го атакувальний хавбек став гравцем Шахтаря, за який виступав до грудня 2021 року. У складі донеччан Марлос провів 287 поєдинків, забив 74 м'ячі та віддав 65 гольових передач.
  • У жовтні 2017 року етнічний бразилець дебютував у складі збірної України, провівши всього у її складі 26 матчів (гол та шість асистів).
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри