Ексхавбека Інгульця забрали представники ТЦК та відправили на фронт: подробиці шокуючої історії

Переглядів 319
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Ексхавбека Інгульця забрали представники ТЦК та відправили на фронт: подробиці шокуючої історії
Микола Стеценко. Фото: особистий архів Стеценко
Колишній півзахисник Інгульця, Чайки та ще низки вітчизняних клубів Микола Стеценко розповів, як він потрапив до лав Збройних Сил України, просто йдучи на тренування.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» ексфутболіст Інгульця Микола Стеценко розповів, що після підписання контракту із Реалом Фармою йшов на тренування і до нього підійшли представники ТЦК. Гравця повезли до військкомату, а вже через два дні відправили в учебку. 

«20 червня я приїхав до Одеси з Києва підписувати контракт із клубом Реал Фарма. До мене просто на вулиці підійшли представники ТЦК і культурно попросили проїхати з ними до військкомату, а звідти мене вже не випустили. Я пройшов медкомісію і за два дні мене відправили в учебку. Я не дійшов кілометр до стадіону, коли мене забрали».

Стеценко повідомив, що навчання проходив у Василькові, а далі його призначили в бригаду. Потім футболіст змінив її на іншу, де числиться його друг. Микола зазначив, що йому дуже пощастило, адже він міг потрапити до штурмової групи.

«Я п'ять тижнів пробув в учебці у Василькові, це під Києвом. Потім мене визначили в 36-ту окрему бригаду Морської Піхоти. Я там був до 15 листопада 2023 року, а згодом перевівся до свого друга в 66-й окремий Артилерійський дивізіон, 406-та бригада, де і служу донині. Мені дуже пощастило, що я потрапив не в штурмову групу. Там набагато жорсткіше», – заявив Стеценко.

  • За даними Transfermarkt футболіст відіграв 21 матч на професійному рівні, у яких зумів відзначитися чотирма голами.
  • Стеценко виступав за такі клуби: Зоря 2, Барса Суми, Інгулець, Інгулець 2, Енергія, Каховка, Нива Теребовля, ВАСТ і Чайка.