Екстренер Кривбаса порівняв фінансові можливості клубів Болгарії в з командами УПЛ: відверта відповідь фахівця

Переглядів 824
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Екстренер Кривбаса порівняв фінансові можливості клубів Болгарії в з командами УПЛ: відверта відповідь фахівця
Олександр Бабич. Фото: Google
Головний тренер болгарського Піріну українець Олександр Бабич порівняв фінансові можливості місцевих клубів із командами Української Прем’єр-ліги.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Олександр Бабич заявив, що його нинішня команда Пірін займала б місця у нижній частині таблиці УПЛ по фінансовим можливостям. Нагадаємо, що Пірін – представник вищого болгарського дивізіону.

«Фратрія – це Третя ліга й один порядок цифр, а тут Вища вже. Якщо порівнювати з Україною, то Пірін був би 10-11 за фінансами. Ми не говоримо, що я йшов сюди заробити, я хочу допомогти команді повернутися на свій рівень, що я і роблю. А потім уже наприкінці сезону будемо розмовляти з керівництвом про подальші умови», – заявив Бабич.

  • Олександр Бабич за час професійної тренерської кар'єри тренував одеські Чорноморець та Жемчужину, Маріуполь, Кривбас і болгарську Фратрію. Зараз український фахівець очолює Пірін з Болгарії.
  • Пірін після 31-го туру займає 13 місце у турнірній таблиці Першої ліги Болгарії (Група на вибування).
  • У наступному турі команда українського фахівця на виїзді зіграє проти Бероє. Поєдинок заплановано на 12 травня. Початок гри о 17:00 за київським часом. До завершення чемпіонату Болгарії залишилося чотири тури.