Ексзахисник збірної України зіграв проти Баварії: його клуб завдав сенсаційної поразки чемпіонам Німеччини

Переглядів 23863
12 голосів
Іван Ордець проти Харрі Кейна. Фото: Getty Images
Бохум на своєму полі зіграв проти Баварії в матчі Бундесліги. Іван Ордець вийшов у стартовому складі, а його команда здобула неймовірну перемогу над грандом.

У неділю, 18 лютого, Бохум прийняв мюнхенську Баварію у поєдинку 22-го туру Бундесліги. Матч закінчився несподіваною перемогою господарів з рахунком 3:2.

Український центральний захисник господарів Іван Ордець вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Гра розпочалася з голу Баварії, який у свій актив записав молодий півзахисник Джамал Мусіала.

Однак ще у першому таймі Бохум зумів вийти вперед завдяки м'ячам Такуми Асано та Кевена Шлоттербека.

А вже під кінець матчу захисник мюнхенців Дайо Упамекано сфолив у своєму штрафному майданчику, отримавши другу жовту і у підсумку червону картку.

Цей пенальті зумів реалізувати Кевін Штьогер, а через 10 хвилин повернув Баварію у гру форвард Харрі Кейн з асисту Маттіса Теля.

Бундесліга. 22-й тур.

Бохум – Баварія – 3:2

Голи: Асано (38'), Шлоттербек (44'), Штьогер (пенальті – 78') – Мусіала (14'), Кейн (87')

Вилучення: Упамекано (77')

• Після цього матчу Бохум посідає 11 місце в турнірній таблиці, маючи 25 очок.
  • Баварія в свою чергу йде другою, та з 50 балами відстає від першого Баєра на вісім пунктів.
  • Ордець в нинішньому сезоні провів вже 15 поєдинків, відзначившись одним асистом.
  • Контракт українського захисника з німецьким клубом розрахований до 30 червня 2024 року.
  • Іван встиг зіграти 12 зустрічей у збірній України та забити один гол в період з 2014-го по 2018-й.
  • В наступному матчі 24 лютого Бохум в гостях зустрінеться з Боруссією Менхенгладбах.