Ексзірка Шахтаря забив дебютний гол за команду Луческу: гравцю знадобилося три хвилини після виходу на заміну

Переглядів 6039
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Маркос Антоніо. Фото: Eurokinissi Sports
Колишній зірковий півзахисник донецького Шахтаря Маркос Антоніо відзначився дебютним голом за грецький ПАОК вже через три хвилини після виходу на поле.

У середу, 3 січня, ПАОК вдома розгромив ОФІ Крит (4:0) у матчі 16-го туру чемпіонату Греції.

За команду Резвана Луческу вперше забив ексхавбек донецького Шахтаря Маркос Антоніо. Бразильський півзахисник з'явився на полі лише на 86-й хвилині, що не завадило йому відзначитися у ворота суперника вже за три хвилини.

Інші три голи на свій рахунок записали Кіріл Десподов, Абдул Рахман Баба та Брендон Томас, який встановив підсумковий рахунок у грі.

• Після цієї перемоги ПАОК з 38 очками посідає перше місце у грецькій Суперлізі, маючи відрив від Панатінаїкоса в один бал.
  • Наступний свій матч команда Луческу зіграє 7 січня проти Аріса. Матч розпочнеться о 19:30 за київським часом.
  • Маркос Антоніо виступав за Шахтар із лютого 2019-го по 2022 роки та зіграв 102 матчі, забив дев'ять м'ячів та віддав п'ять результативних передач. Разом із донецьким клубом бразилець двічі ставав чемпіоном України.
  • Влітку 2022 року перейшов з Шахтаря до Лаціо за 10 мільйонів євро разом із бонусами, уклавши п'ятирічний контракт.
  • У вересні 2023 року 23-річний бразилець на правах оренди відправився у ПАОК.
  • В поточному сезоні на його рахунку чотири матчі.