Емполі з Коваленком програли одному з аутсайдерів Серії А: відома оцінка українського хавбека

Переглядів 129
Віктор Коваленко. Фото: ФК Емполі
У матчі 27-го туру італійської Серії А Емполі Віктора Коваленка приймало в себе вдома Кальярі. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.
  • Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко вийшов у стартовому складі своєї команди на матч проти Кальярі в рамках чемпіонату Італії.

Господарі поля домінували в першому таймі і мали дві чудові можливості відзначитися. Спочатку Камб'ягі пройшов двох захисників, але м'яч після його удару з меж штрафного майданчика влучив у праву стійку.

Потім голкіпер Кальярі Скуффет виконав неймовірний сейв, позбавивши суперника чудової нагоди забити. Малех підхопив м’яч у штрафному майданчику і пробив по воротах, але поцілив у руки голкіперу.

Емполі змогло забити через 15 хвилин з початку другої половини гри, але гол скасували через офсайд, який зафіксували завдяки ВАР.

В наступній атаці команда Коваленка пропустила. М'яч відскочив за межі штрафного майданчика, де його підхопив Янкто. Він довго не роздумував та майстерно пробив у правий нижній кут воріт. Українського хавбека замінили на  72-й хвилині.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував сенсаційну перемогу Кальярі. Аналітичний портал SofaScore оцінив дії Коваленка в цьому матчі на 6.8, що є середнім балом в Емполі.

Серія А, 27-й тур

Емполі - Кальярі - 0:1

Голи: Янкто, 69

• Коваленко в дебютному сезоні за Емполі провів 13 поєдинків, забив гол та віддав результативну передачу.
  • У наступному матчі команда українця на виїзді зустрінеться з Міланом. Матч запланований на 10 березня і розпочнеться о 16:00.
  • Емполі посідає 14-ту сходинку в місцевому чемпіонаті, маючи у своєму активі 25 очок.