Евертон одержав першу перемогу після зняття очок: Миколенко і партнери в двох балах від рятівного місця

Переглядів 18605
6 голосів
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Евертон в гостях зіграв матч 14-го туру чемпіонату Англії проти Ноттінгем Форест. Поєдинок закінчився перемогою команди Віталія Миколенка із рахунком 1:0.

У суботу, другого грудня, Евертон на виїзді зіграв проти Ноттінгем Форест у матчі 14-го туру англійської Прем’єр-ліги. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 1:0.

Український лівий захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі «ірисок» та провів на полі усі 90 хвилин.

Єдиним голом у матчі в середині другого тайму відзначився півзахисник Евертона Дуайт МакНілл, який і приніс своїй команді важливі очки у боротьбі за виживання.

АПЛ. 14-й тур.

Ноттінгем Форест – Евертон – 0:1

Гол: МакНілл (67‘)

• Нагадаємо, що нещодавно з Евертона зняли 10 очок через порушення фінансових правил АПЛ. Ліверпульський клуб оголосив про те, до подав апеляцію. Це перша перемога ліверпульців після штрафу.
  • Наразі команда Шона Дайча посідає 18 місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи сім очок. До 17 рятівної позиції їм не вистачає двох пунктів.
  • Ноттінгем, в свою чергу, йде 15-м, набравши вже 13 балів за 14 турів.
  • В наступному матчі сьомого грудня Миколенко і Ко вдома зіграють проти Ньюкасла.
  • На Форест шостого числа очікує виїзний поєдинок проти Фулхема.