Евертон програв Лутону та вилетів з Кубка Англії: Миколенко відзначився автоголом – відео

Переглядів 447
Віталій Миколенко. Фото: Google
У поєдинку 1/16 фіналу Кубка Англії Евертон на власному полі сенсаційно програв скромному Лутону (1:2). Надії команди Шона Дайча на національний трофей голом у свої ворота поховав українець Віталій Миколенко і форвард Лутона Вудроу.

Як кажуть англійці  – Shit happens. Саме цей вираз дуже влучно описує сутацію, котра сталася на 39-й хвилині поєдинку 1/16 фіналу Кубка Англії між Евертоном та Лутоном (0:1) із захисником «ірисок» Віталієм Миколенком.

М'яч після подачі кутового м’яч влучив у голову українцю (саме влучив, а не Миколенко його зрізав) та відрикошетив за спину воротарю Евертона Жоау Вірджінії. Спершу взяття воріт записали на захисника Лутона Ріса Берка, але переглянувши повтор, переписали в пасив українця.

▶️  Відео автоголу Віталія Миколенка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак, по перерві «іриски» досить швидко знову зробили цифри на табло однаковими: Джек Гаррісон потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, а досвідчений Тім Крул піймав ґаву, замість м'яча.

За рахунку 1:1 на табло «Гудісон Парку» гра мала б і завершитись, але проти був Колі Вудров, який вдруге забив Евертону.

1/16 фіналу Кубка Англії

Евертон – Лутон 1:2 (0:1)

Гол: Гаррісон, 55 – Миколенко, 39, автогол., Вудроу, 90+6.

• Нагадаємо, що на внутрішній арені після 21-го туру Евертон має в активі 17 очок та посідає 17-те місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі команда Шона Дайча на виїзді зіграє проти Фулхема. Поєдинок заплановано на 30 січня. Початок гри о 21:45 за київським часом.
  • В 1/16 фіналу Кубка Англії Евертон зіграє проти Лутона
  • Віталій Миколенко в поточному сезоні провів за Евертон 22 поєдинки в усіх офіційних турнірах: два голи, один автогол.
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця в 28 мільйонів євро.