Фанати Челсі свистіли не просто так: Мудрик показав найкращу статистику серед обох команд у матчі з Лестером

Переглядів 1084
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Статистичні показники вінгера лондонського Челсі Михайла Мудрик підтверджують обурення фанатів заміною українця, яку здійснив головний тренер синіх Маурісіо Почеттіно.

У неділю, 17 березня, лондонський Челсі переміг Лестер (4:2) у матчі 1/4 фіналу Кубка Англії. Український вінгер синіх Михайло Мудрик провів на полі 78 хвилин та відзначився передасистом.

Рішення головного тренера Челсі Маурісіо Почеттіно замінити 23-річного українця на Карні Чуквуемеку фанати лондонців сприйняли негативно, освиставши аргентинського фахівця

На післяматчевій пресконференції Почеттіно обурився реакцією вболівальників, але, схоже, що вони все ж мали рацію.

За даними Х-акаунту MozoFootball, Мудрик має найкращі статистичні показники за цей поєдинок у складі обох команд.

«Мудрик зробив більше успішних спроб дриблінгу (4/6) та більше дотиків у чужій штрафній (7), ніж будь-який інший гравець Челсі чи Лестера за 78 хвилин, які він провів на полі. Неймовірно, але він став першим гравцем, який пішов з поля».

• Мудрик у цьому сезоні зіграв за лондонську команду 30 матчів, у яких він записав до свого активу шість голів та два асисти.
  • Челсі наступний матч зіграє з Бернлі 30 березня в рамках АПЛ. Початок гри о 17:00 за Києвом.
  • У чемпіонаті Англії команда українця з 39 очками в активі посідає 11 місце турнірної таблиці.