«Не знає, що робить»: фанати Челсі освистали рішення Почеттіно щодо відношення до Мудрика

Переглядів 1504
Маурісіо Почеттіно. Фото: Optus Sport
Український вінгер Челсі Михайло Мудрик зіграв за лондонську команду в кубковому поєдинку проти Лестера. Але фани розкритикували рішення Маурісіо Почеттіно замінити українця в другому таймі.

Лондонський Челсі з Михайлом Мудриком виграв у Лестера з рахунком 4:2 та вийшов до півфіналу Кубка Англії. У другому таймі Маурісіо Почеттіно замінив українця, що не сподобалося фанатам.

У неділю, 17 березня, Челсі зумів обіграти представника Чемпіоншипа Лестер (4:2) та вийшов до півфіналу Кубка Англії.

Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі «аристократів» та відзначився передгольовою передачею під час другого голу лондонців.

Українець активно діяв на полі, але Маурісіо Почеттіно все одно вирішив його замінити.

Фанати Челсі залишилися не згодні з рішенням тренера щодо заміни українця та кричали, що коуч «не знає, що робить». Також було чутно свист на адресу наставника.

• Мудрик у цьому сезоні зіграв за лондонську команду 30 матчів, у яких він записав до свого активу шість голів та три асисти.
  • Челсі наступний матч зіграє з Бернлі 30 березня в рамках АПЛ.
  • В чемпіонаті Англії команда Мудрика з 39 очками в активі посідає 11 місце.