Фанати Евертона в захваті від гри Миколенка: українець кращий гравець матчу проти Крістал Пелас

Переглядів 2248
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Український лівий захисник англійського Евертона Віталій Миколенко у матчі місцевого чемпіонату провів чудову гру з Крістал Пелас і отримав визнання від уболівальників.

Вчора, 11 листопада, в рамках 12-го туру АПЛ, Крістал Пелас зазнав поразки від Евертона з рахунком 2:3 на своєму полі.

На перших хвилинах матчу відзначився захисник «ірисок» Віталій Миколенко, який забив гол у другій грі поспіль. Вболівальники Евертона визнали українця найкращим гравцем матчу за результатами опитування у соціальних мережах клубу.

Раніше Віталій Миколенко отримав високу оцінку від статистичного порталу WhoScored за свій внесок у матч проти Крістал Пелас.

• Після цього поєдинку команда українця з 14 очками в активі піднялася на 14 місце в АПЛ.
  • Миколенко відзначився голом у другому матчі поспіль. У попередній зустрічі проти Брайтона (1:1) українець забив м’яч також на початку поєдинку – на сьомій хвилині.
  • Для Віталія матч проти Крістал Пелас вже 11-й у цьому сезоні. На даний момент він записав до свого активу два голи.
  • На Евертон у листопаді ще чекає зустріч з Манчестер Юнайтед (26.11).