Фонсека зробив заяву про Яремчука: головний тренер Ліона сказав все, що думає про українського форварда
Португальський головний тренер французького Ліона Паулу Фонсека дав свою відверту оцінку нападнику його команди і збірної України Роману Яремчуку.
Португальський головний тренер французького Ліона Паулу Фонсека висловив свою думку про українського форварда його команди Романа Яремчука. Його цитує пресслужба клубу.
На думку Фонсеки, поява Яремчука в Ліоні дозволила команді підсилити гру поблизу воріт суперників. Він вважає, що даний компонент в першій частині сезону був гіршим.
«З Яремчуком ми посилили якість гри в штрафному майданчику. Таких гравців нам бракувало в першій половині сезону, тепер ми стали сильнішими в атаці».
- За умовами орендної угоди між Олімпіакосом і Ліоном Яремчук може бути викуплений влітку 2026 року за п'ять мільйонів євро.
- Після переходу в клуб 30-річний форвард віддав одну результативну передачу в трьох проведених матчах (101 хвилина).
- Ліон наразі посідає третє місце в чемпіонаті з 45 очками в 24 зустрічах.
- 5 березня о 22:10 за київським часом команда Фонсеки прийме Ланс у чвертьфіналі Кубка Франції.