Форвард Динамо забив у відборі Євро-2024: його команда здобула важливе очко в Ісландії

Переглядів 2873
Жерсон Родрігеш. Фото: Google
28-річний нападник київського Динамо Жерсон Родрігеш, який на правах оренди у 2023 році перейшов до турецького Сівасспора, відзначився голом за збірну Люксембургу.

13 жовтня в рамках відбору Євро-2024 збірна Люксембургу розписала мирову 1:1 з національною командою Ісландії на її полі.

Ісландці виграли перший тайм, завдяки голу Оррі Оускарссона на 23 хвилині. А на початку другої половини зустрічі на 46 хвилині взяв слово форвард київського Динамо Жерсон Родрігеш, який на правах оренди виступає на турецький Сівасспор. Жерсон своїм голом зрівняв рахунок і тим самим приніс своїй команді очко.

На даний момент Люксембург з 11 балами посідає третє місце в групі J. Перша Португалія має стопроцентний показник, а саме 21 очко. У другої Словаччини 13 балів. Четверті боснійці набрали дев'ять очок, а у п'ятих ісландців сім балів. Тобто збірна Люксембургу з Жерсоном має гарні шанси на історичний вихід на Євро.

• На Люксембург ще чекають матчі відбору проти Словаччини (16.10), Боснії і Герцеговини (16.11) та Ліхтенштейна (19.11).
  • Євро-2024 відбудеться в Німеччини з 14 червня до 14 липня.