Форвард Ворскли оформив дубль в матчі відбору Євро-2024: його збірна закріпила лідерство в групі

Переглядів 9270
Таулянт Сефері. Фото: Google
26-річний нападник полтавської Ворскла Таулянт Сефері, який зараз грає на правах оренди за еміратський Баніяс, став головним героєм матчу Албанії проти Чехії.

12 жовтня в рамках відбіркового циклу чемпіонату Європи зустрілися між собою збірні Албанії та Чехії.

Албанці цю зустріч виграли з впевненим рахунком 3:0, а головним героєм зустрічі став нападник Таулянт Сефері, який належить полтавській Ворсклі.

Албанія виграла перший тайм, завдяки голу Асані. А ось в другій половині зустрічі взяв слово Таулянт Сефері, який двічі залишив автографи у воротах чехів на 51 та 73 хвилинах.

Албанці після цього поєдинку ще впевненіше стали почувати себе на першому місці в групі Е. У команди Сефері 13 очок, а друга Польща має дев'ять балів у своєму активі.

• Наступний поєдинок Албанія зіграє проти Болгарії 17 жовтня.
  • Сефері, який належить Ворсклі з 2022 року, у 2023 році перейшов на правах оренди до еміратського Баніяса.
  • Раніше «Український футбол» публікував інтерв’ю стосовно оренди албанського нападник Ворскли.