Франція помстилася за Україну: «триколірні‎» вирвали перемогу на Бельгією та вийшли у чвертьфінал Євро-2024

Переглядів 1046
4 голоси
Франція - Бельгія. Фото: UEFA
Сьогодні, 1 липня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи між Францією та Бельгією. Матч закінчився перемогою підопічних Дешама із рахунком 1:0.

У понеділок, 1 липня, відбувся перший із двох запланованих матчів 1/8 фіналу Євро-2024 між Францією та Бельгією.

Перший момент у грі створили бельгійці. Кевін Де Брюйне перспективно пробив зі стандарту низом по центру воріт, але Майк Меньян виконав сейв і не дозволив удару стати результативним.

Французи відповіли ударом Тюрама, але м’яч полетів повз праву стійку воріт. Перший тайм закінчився внічию 0:0.

В другій половині гри Франція почала грати активніше і створила багато небезпечних моментів. Спочатку Чуамені завдав несамовитого удару з межі штрафного майданчика. Із цією небезпечною спробою, націленою в правий нижній кут воріт, впорався Кун Кастельс, котрий видав надзвичайний сейв, не дозволивши м'ячу опинитись у сітці.

Потім Мбаппе залишив позаду двох захисників і з межі штрафного майданчика пробив вище воріт.

А в кінцівці матчу Франція забила потрібний гол. Канте віддав передачу, адресатом якої був Коло Муані, а той завдав результативного удару з меж штрафного майданчика – м’яч рикошетом від Вертонгена опинився у сітці воріт бельгійців.

▶️Відео голу Франції

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Франції.

1/8 фіналу чемпіонату Європи

Франція - Бельгія - 1:0

Гол:: Вертонген (АГ), 85

•  Франція зіграє 5 липня із переможцем пари Португалія – Словенія.
  • Нагадаємо, що Бельгія була в одній групі із Україною, яка зайняла останнє місце у квартеті. Очне протистояння цих команд завершилося в нульову нічию.