«Ганьба російського футболу»: тренер збірної рф прийшов в істерику після матчу місцевого чемпіонату

Переглядів 31172
Артем Жилінський Артем Жилінський
7 голосів
«Ганьба російського футболу»: тренер збірної рф прийшов в істерику після матчу місцевого чемпіонату
Валерій Карпін. Фото: Google
Головний тренер збірної росії та Ростова Валерій Карпін висловив своє обурення через те, що його команду змусили провести матч чемпіонату країни під час сильного снігопаду.

Йдеться про гру Ростова, який Карпін очолює на клубному рівні, проти ЦСКА. Матч, який відбувся 2 грудня, супроводжувався сильним вітром та снігопадом, що зробило поле непридатним для гри. 

Футболісти ЦСКА краще адаптувалися до таких умов та перемогли з рахунком 2:0. Після матчу Карпін висловив свою незадоволеність в інтерв'ю, створюючи скандал.

«Навіщо проводити було цю гру? Для чого? А якщо є форс-мажор – іде сніг? До судді питання. Це ганьба. Ганьба російського футболу. Я сказав судді, що мені соромно. Він мені не казав, чому вирішив призначити гру», – сказав Карпін.

Цікаво відзначити, що раніше матч 16-го туру чемпіонату росії між Балтикою та Спартаком (0:2) також став об'єктом скандалу через негоду. Організаторам поєдинку забракло червоного м'яча, що заважало вболівальникам та телеглядачам спостерігати за грою на засніженому полі.