Геній Мессі приніс Інтеру Майамі перемогу в матчі МЛС: Кривцов не потрапив до заявки на цей поєдинок

Переглядів 704
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Інтер Маямі
У поєдинку між Інтером із Майамі та Нью-Інгленд Революшн сильнішою виявилася команда українського захисника Сергія Кривцова, який не брав участь в цьому матчі, з рахунком 4:1.

У матчі регулярного чемпіонату МЛС Інтер Майамі зустрівся з Нью-Інгленд Революшн і здобув впевнену перемогу.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли Серхіо Бускетс, Ліонель Мессі та Луїс Суарес. Відсутнім був Жорді Альба через невелике пошкодження, а також Сергій Кривцов, який продовжує відновлення після травми підколінного сухожилля.

Господарі зуміли відкрити рахунок уже на першій хвилині матчу завдяки голу Чанкалая. Однак ще до перерви Інтер Майамі спромігся зрівняти рахунок, коли Ліонель Мессі забив на 32-й хвилині після передачі Тейлора.

У другому таймі Мессі оформив дубль, а також віддав дві гольові передачі на Кремаські та Суареса. З підсумковим рахунком 4:1 Інтер Майамі здобув переконливу перемогу та продовжив лідирувати у своїй конференції.

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Нью-Інгленд Революшн – Інтер Маямі – 1:4

Голи: Чанкалай, 1 – Мессі, 32, 68, Кремаскі, 83, Суарес, 89

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 21 очком в активі.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі вісім матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.