Героїчно врятував більше 600 людей, але загинув під Бахмутом: чергова втрата футбольної України на війні

Переглядів 724
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Героїчно врятував більше 600 людей, але загинув під Бахмутом: чергова втрата футбольної України на війні
Всеволод Бодун. Фото: Google
Під час протистояння з російськими окупантами на Донбасі загинув Всеволод Бодун, тренер та викладач футбольної школи Юність, яка знаходиться в Чернігові.

Після початку повномасштабної війни Всеволод Бодун брав активну участь у порятунку людей, працюючи волонтером та допомагаючи евакуювати громадян із небезпечних зон. Проте, зіткнувшись із вторгненням російських військ у лютому 2022 року, він вирішив взяти до рук зброю та вирушити на передову.

Вторгнення окупантів застало Бодуна у Чернігові, де він успішно займався тренерською діяльністю у футбольній школі Юність. В умовах бомбардувань міста, він врятував свою сім'ю, перевізши їх у безпечніше місце. Пам'ятаючи про наявність у футбольній школі двох нових мікроавтобусів, подарованих Андрієм Ярмоленком, Бодун та його команда використовували транспорт для евакуації людей та вивозили їх із міста, стикаючись із небезпекою на замінованих дорогах.

  • Близько 600 людей було вивезено з Чернігова завдяки сміливим діям тренера та його команди.
  • Наприкінці 2022 року Всеволод Бодун вступив до лав Збройних Сил України та приєднався до 77-ї окремої аеромобільної бригади, беручи активну участь у бойових діях на найбільш напружених ділянках фронту.
  • 22 листопада стало відомо, що в ході бойових дій в районі Бахмута підрозділ, в якому служив 42-річний тренер, зазнав артилерійського обстрілу супротивника. Отримані поранення стали смертельними для Всеволода Бодуна.