Гол Роналду, дубль Таліски і камбек: Аль-Наср під орудою екстренера Шахтаря влаштував шоу у Лізі чемпіонів АФК

Переглядів 2803
Кріштіану Роналду. Фото: ФК Аль-Наср
У другому турі Ліги чемпіонів АФК Аль-Наср приймав Істіклол. Команда Луїша Каштру та Кріштіану Роналду оформила камбек проти колективу з Узбекистану (3:1).

У понеділок, 2 жовтня, саудівський Аль-Наср приймав узбекистанський Істіклол в рамках другого туру Ліги чемпіонів АФК.

Наприкінці першого тайму команда з Душанбе шокувала місцевих глядачів: івуарійський нападник Сенен Себай відзначився у воротах підопічних Луїша Каштру.

Зрівняти рахунок вдалося на 66-й хвилині, коли відзначився легендарний португальський форвард Кріштіану Роналду. Дубль бразильського атакувального півзахисник Таліски на 72-й та 77-й хвилині гри остаточно вбили мрії гостей про можливу сенсацію.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу підопічних Каштру на «Стадіоні Університету короля Сауда».

Ліга чемпіонів АФК. Другий тур

Аль-Наср – Істіклол – 3:1 (0:1)

Голи: Роналду, 66, Таліска 72, 77 – Себай, 44.

• Після другого туру Ліги чемпіонів АФК Аль-Наср займає перше місце, маючи шість очок.
  • У третьому турі команда Роналду зустрінеться з катарським Аль-Духаїль, який у паралельному матчі поступився іранському Персеполісу (0:1).
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.