Гольова перестрілка з пенальті: Забарний і Борнмут влаштували феєричне шоу проти Ньюкасла

Переглядів 8515
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
Борнмут в гостях провів матч проти Ньюкасла в рамках чемпіонату Англії. Ілля Забарний знову вийшов в старті, а його команда зіграла внічию та заробила один бал.

У суботу, 17 лютого, Борнмут на виїзді зустрівся з Ньюкасл Юнайтед в матчі 25-го туру АПЛ. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 2:2.

Український центрбек Ілля Забарний вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, отримавши жовту картку.

Головні події матчу почали відбуватися вже у другому таймі, в якому і були забиті всі голи.

Спочатку нападник Борнмута Домінік Соланке скористався помилкою голкіпера суперника та відкрив рахунок, а вже через кілька хвилин Антоні Гордон з пенальті відновив рівновагу.

Проте Антуан Семеньйо з передачі все того ж Соланке на 69-й хвилині знову вивів «вишень» вперед.

Фінальний рахунок вже у доданий час встановив Метт Рітчі, який забив рятівний гол для господарів.

АПЛ. 25-й тур.

Ньюкасл – Борнмут – 2:2

Голи: Гордон (пенальті – 58'), Рітчі (90+2') – Соланке (51'), Семеньйо (69')

• Після цього матчу Борнмут посідає 13 місце в турнірній таблиці, маючи вже 28 очок і гру в запасі.
  • Ньюкасл в свою чергу йде сьомим, набравши за 25 турів 37 залікових пунктів.
  • Забарний в нинішньому сезоні провів вже 28 поєдинків.