Грав у Оболоні, Маріуполі і за кордоном: український нападник проходить перегляд в російському клубі

Переглядів 796
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Грав у Оболоні, Маріуполі і за кордоном: український нападник проходить перегляд в російському клубі
Артур Мурза. Фото: ФК Аксу
Колишній форвард низки українських клубів Артур Мурза може стати футболістом російської команди. Вихованець Маріуполя має паспорт РФ та тренується у Хімках.

Уроженець Воловахи Артур Мурза на початку лютого залишився без клубу після того, як закінчився його контракт з австрійським Капфенбергом.

Однак не дивлячись на українське походження та досвід у вітчизнянних клубах, 23-річний нападник може продовжити кар'єру в Росії.

За повідомленням кореспондента телеканалу «Матч ТВ» Сергія Ільйова, Мурза наразі проходить перегляд у складі Хімок, що виступають у другому дивізіоні РФ.

Дану інформацію підтвердив й головний тренер команди Андрій Талалаєв, зазначивши, що у Артура є російський паспорт.

«Переглядали хлопчика – вільного агента. Він тренується з нами. Має коріння з Донбасу та російський паспорт. Думатимемо по ньому ще.

Мурза – непоганий футболіст, але рівень готовності, в якому він перебуває, не дозволяє нам сподіватися, що він одразу стане нам помічником», – сказав спеціаліст для пресслужби Хімок.

  • Мурза отримував футбольну освіту у Шахтарі, київському Арсеналі та Маріуполі, після чого також виступав за Волинь, краматарський Авангард, Гірник-Спорт та Оболонь.
  • Окрім цього, він перебував й у Металісті, однак так і не встиг зіграти за харківський клуб.
  • За кордоном форвард був у казахських Казил-Жарі та Аксі, латвійській Валмієрі й у вищезазначеному Капфенбергу.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість нападника у 200 тисяч євро.
X