Грав за Шахтар і Манчестер Сіті, а сьогодні продає рибальське спорядження: де живе рекордсмен «гірників»

Переглядів 129
Аватар Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
Грав за Шахтар і Манчестер Сіті, а сьогодні продає рибальське спорядження: де живе рекордсмен «гірників»
Нері Кастільо (праворуч). Фото: Getty Images
Колишній гравець донецького Шахтаря Нері Кастільо опинився в центрі уваги – цього разу не через футбол, а через кардинально інше життя мексиканського вінгера.

Британські ЗМІ повідомляють, що ексвінгера Шахтаря Нері Кастільо помітили в Афінах, де він продає туристам рибальське спорядження просто на узбережжі. 41-річний мексиканець виглядає майже невпізнанно – настільки далеко він відійшов від образу зірки європейського футболу. Сам Кастільо нещодавно навіть виклав у Instagram фото з легендою тенісу Новаком Джоковичем, показавши, що насолоджується новим, значно спокійнішим життям.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Nery Castillo (@nerycastillo.official)

У свій час Нері був справжнім кумиром фанатів Олімпіакоса, з яким тричі поспіль ставав чемпіоном Греції. Улітку 2007 року Шахтар оформив рекордний на той момент трансфер у своїй історії, заплативши за мексиканця 20 мільйонів євро. Однак у Донецьку його кар’єра не склалася: вже за пів року він поїхав в оренду до Манчестер Сіті, де серйозна травма плеча зламала всі плани.

  • Після цього Кастільо встиг пограти за Дніпро, Чикаго Файр, Райо Вальєкано, а також мав непростий і скандальний період у збірній Мексики. 
  • Повноцінно мексиканець залишив «гірників» влітку 2011-го, коли вільним агентом перейшов до грецького Аріса.
  • Загалом у складі Шахтаря Кастільо провів 18 матчів, забив два голи та віддав дві результативні передачі.

Сьогодні ж колишній футболіст, за якого боролися європейські гранди, живе тихим життям біля моря – далеко від стадіонів, камер і великих грошей.

Виступи за збірну Мексики були позначені численними суперечками, особливо після конфлікту з мексиканськими ЗМІ у 2009 році, які поставили під сумнів його відданість справі та фізичну форму.

Після завершення кар'єри футболіста у віці 30 років, Кастільо оселився в Греції. Він відкрив магазин рибальського спорядження під назвою Nery's Fishing і зараз займається продажем рибальських товарів на пляжах Афін та на островах Фурні.

Читайте по темі:

«Зінченко не вразив. Коваленко більше запам’ятався»: Демченко – про шанс у Шахтарі та Колос Костишина.

«Зламав плече і імпульс зник: ексрекордсмена Шахтаря назвали другим найгіршим трансфером в історії Ман Сіті.

Олексій Гай: «Радий, що Ракицького пробачили та прийняли. Але не хочу порівнювати свою ситуацію з його».

Реклама
1000000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри