Гура безапеляційно відреагував на провальний дебют на чолі Шерифа: український тренер озвучив жорстку вимогу

Переглядів 839
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Гура безапеляційно відреагував на провальний дебют на чолі Шерифа: український тренер озвучив жорстку вимогу
Юрій Гура. Фото: ФК Шериф
Головний тренер тираспольського Шерифу Юрій Гура прокоментував поразку його підопічних у передостанньому турі чемпіонату Молдови проти кишинівського Зімбру.

У суботу, 11 травня, Юрій Гура зазнав поразки у дебютному матчі на чолі Шерифа. Тираспольський клуб поступився кишинівському Зімбру (0:2) в матчі дев'ятого туру чемпіонської групи молдовської Суперліги.

Головний тренер Шерифа прокоментував невдачу у своєму дебютному поєдинку.

«Програли серйозну гру, яка багато вирішувала. Припустилися достатньо багато помилок у захисті, мало створили в атаці. Можливо, Зімбру більше хотів перемогти, ніж наші футболісти.

Будемо запитувати у нападників, чому так беззубо зіграли попереду. Ми просили чіплятися за м'ячі, але цього не було. Розмовлятимемо в роздягальні».

Також Гура заявив про необхідність підсилення команди.

«Я не можу точно сказати, чи змінимо ми багато гравців влітку. Але ви самі бачите, що нам потрібно підсилення. Воно буде в будь-якому разі», – наводить слова Гури Moldfootball.com.

  • Наразі Шериф займає третю сходинку в чемпіонській групі молдавської Суперліги.
  • Тираспольці вперше за 13 років завершили сезон, не здобувши жодного трофею. За всю історію це було лише двічі: сезон 1999/2000 та кампанія 2010/2011.
  • Наступний матч команда Гури проведе 18 травня проти клубу Бельці, з яким зустрінеться в останньому турі чемпіонату.