«Інтерес з боку інших клубів є»: у європейській команді висловилися про майбутнє захисника збірної України

Переглядів 278
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Інтерес з боку інших клубів є»: у європейській команді висловилися про майбутнє захисника збірної України
Ігор Пластун. Фото: ФК Лудогорец
Виконавчий директор Лудогорця Ангел Петричев висловився щодо ситуації з українським захисником клубу Ігорем Пластуном, який не поїхав з командою на передсезонні тренувальні збори в Туреччині.

Ангел Петричев пояснив, чому Ігор Пластун не доєднається до своїх партнерів по Лудогорцю на зборах в Туреччині. Вся справа у рішенні головного тренера.

«Причини відсутності Пластуна в групі гравців, яка їде на збір до Туреччини, суто спортивно-технічні. Це група, яку сформував наш головний тренер, до неї увійшли ті футболісти, яких він хоче бачити на майбутньому зборі. Це і є відповідь».

Виконавчий директор заявив, що у клубі нормальне відношення до українця і жодних проблем із ним немає. Також Петричев прокоментував чутки щодо можливого трансферу Пластуна.

«У нас нормальні стосунки з Пластуном. Інтерес до нього з боку інших клубів є. А як усе розвиватиметься — на те тільки воля божа. Я чув чутки, що Пластун може посилити софійський ЦСКА, але наразі пропозиції від цього клубу в офісі Лудогорця немає. Якщо ж така пропозиція надійде, ми її розглянемо», — наводить слова Петричева БНТ.

  • Ігор Пластун в поточному сезоні зіграв за Лудогорец вісім поєдинків у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Болгарська команда придбала українця у бельгійського Гента влітку 2021 року за один мільйон євро. До цього він вже грав у Лудогорці в період з 2016 по 2018 рік.
  • Разом з командою Пластун чотири рази ставав чемпіоном Болгарії. Загалом за команду з Разграду українець відіграв 166 матчів: шість голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця у 500 тисяч євро. 
  • В активі Пластуна є п’ять ігор у складі національної збірної України.