Історична перемога: збірна України розгромила Францію та виборола бронзову медаль чемпіонату світу з футзалу

Переглядів 280
Збірна України з футзалу. Фото: Google
Збірна України з футзалу здобула бронзові медалі чемпіонату світу 2024 року, який проходить в Узбекистані, розгромивши в поєдинку за третє місце команду Франції з рахунком 7:1.

Збірна України з футзалу здобула бронзові медалі чемпіонату світу-2024, впевнено обігравши команду Франції з рахунком 7:1.

Перший гол українці забили на 11-й хвилині, коли Ігор Чернявський завершив вихід три в два точним ударом у порожні ворота. У другому таймі на 22-й хвилині Михайло Зварич подвоїв перевагу, вразивши ворота суперників головою. Проте вже за хвилину французи зуміли відіграти один м'яч завдяки Саадауї, який відзначився у швидкій атаці.

Далі на полі домінували лише синьо-жовті. На 27-й та 28-й хвилинах Євген Жук оформив дубль: спочатку він успішно розібрався із захистом суперника, а потім добив м'яч у ворота після прострілу з флангу.

Французи, що залишилися без воротаря, вирішили активізуватися та почали відкриватися. Українці використали цей момент та забивали у порожні ворота. З 30-ї по 33-ю хвилину Данило Абакшин оформив хет-трик і остаточно вирішив результат матчу.

▶️Переглянути голи матчу Україна - Франція можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Футзал. Чемпіонат світу 2024. Матч за третє місце

Україна – Франція – 7:1

Голи: Чернявський, 11, Зварич, 22, Жук, 27, 28, Абакшин, 30, 30, 33 – Саадауї, 23

• Зазначимо, що це перші медалі в історії збірної України з футзалу на рівні світової першості.
  • Раніше найвищим досягненням було четверте місце на ЧС-1996.