Камео Кривцова, 3 голи, пенальті: Інтер Маямі програв останній матч групи Кубка Ліг – чи вийшов клуб в плей-оф

Переглядів 1829
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
Український центральний захисник Сергій Кривцов взяв участь у матчі групового етапу Кубка Ліг. Через його помилку Інтер Маямі поступився мексиканському Тигресу.

У неділю, 4 серпня, Інтер Маямі зустрічався на виїзді з мексиканським Тигрес у заключному матчі групового етапу Кубка Ліг.

Саме гості відкрили рахунок у грі, завдяки зусиллям півзахисника Хуана Брунетти. Клуб з Маямі зумів відігратися за 16 хвилин до завершення основного часу – Леонардо Кампана реалізував удар з 11-метрової позначки.

Проте це не допомогло Інтеру уникнути поразки, оскільки хавбек Тигреса Хуан Вігон вже наприкінці поєдинку вирвав перемогу для своєї команди, яка допомогла мексиканському колективу посісти перше місце у своїй групі.

Український захисник американського клубу Сергій Кривцов вийшов на поле на 81-й хвилині матчу та відзначився результативною помилкою наприкінці матчу, що і призвело до переможного голу Вігона.

Кубок Ліг. Груповий етап

Тигрес (Мексика) – Інтер Маямі (США) – 2:1 (1:0)

Голи: Брунетта, 18, Вігон, 84 – Кампана, 74 (пенальті)

• Кривцов цього сезону провів 21 матч за Інтер Маямі в усіх турнірах, забивши один гол.
  • Помилка українського захисника не завадила його клубу вийти з групи: американський колектив посів друге місце, набравши три залікові бали за перемогу над мексиканською Пуеблою (2:0), яка з нулем очок посіла останнє третє місце.