Касільяс висловився стосовно гри Луніна: легендарний воротар Реала оцінив сейв українця

Переглядів 25038
8 голосів
Андрій Лунін. Фото: Google
Колишній голкіпер мадридського Реала та збірної Іспанії Ікер Касільяс зробив лаконічний коментар з приводу яскравої роботи в рамці Андрія Луніна.

18 січня відбувся поєдинок 1/8 фіналу Кубка Іспанії між мадридськими Атлетіко та Реалом. Основний час гри завершився внічию 2:2. В екстратаймах «матрацники» забили двічі та здобули перемогу із рахунком 4:2.

Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і зіграв у воротах весь поєдинок, пропустивши чотири м’ячі.

На 81 хвилині при рахунку 2:1 у Атлетіко був класний момент забити. Після пасу з флангу Альварто Мората опинився один перед Луніним, але українець зробив суперсейв, після чого Реал у наступній атаці вирівняв становище і перевів гру в овертайм.

Легендарний воротар «королівського клубу» Ікер Касільяс, який захищав кольори мадридців з 1999 по 2015 рік, у себе на сторінці в Х відзначив добру гру Луніна:

«Parada clave, Andrey Lunin», що в перекладі з іспанської означає: «Ключовий стоп».

• У турнірній таблиці Ла Ліги Реал посідає друге місце, набравши 48 очок.
  • Наступний матч мадридська команда зіграє проти Альмерії (21.01).