Хацкевич провів черговий матч на чолі Заглембє: чи зумів колишній тренер Динамо здобути перемогу

Переглядів 858
Олександр Хацкевич. Фото: Google
Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич провів третій матч на чолі Заглембє (Сосновець). Команда білоруського фахівця зіграла в нічию (1:1).

У січні колишній тренер київського Динамо Олександр Хацкевич був представлений у ролі наставника першолігового польського Заглембє з міста Сосновець.

Сьогодні, 2 лютого, підопічні тренера провели вже третю гру під керівництвом білоруського фахівця. У суперниках була польська команда Пуща, яка знаходиться на 14-му місці в Екстраклясі, тобто на дивізіон вище.

Рахунок у матчі відкрив словацький нападник команди Хацкевича Марек Фабрі вже на третій хвилині гри, однак втримати перемогу Заглембє не змогло, адже Мрозінські зрівняв рахунок ще в першому таймі. Команди більше  не забивали, а фінальний свисток зафіксував нічию.

Товариський матч

Заглембє (Сосновець) – Пуща - 1:1

Голи: Фабрі, 3 – Мрозінські, 25

• Заглембє посідає останнє місце в турнірній таблиці другого польського дивізіону.
  • Хацкевич був головним тренером київського Динамо з 2017 по 2019 рік: 105 матчів, 62 перемоги, 24 нічиї, 19 поразок.