Хацкевич жорстко відповів на звинувачення ексдружини Белькевича: фахівець розкрив брехню солістки «ВІА Гри»

Переглядів 17073
Артем Жилінський Артем Жилінський
5 голосів
Хацкевич жорстко відповів на звинувачення ексдружини Белькевича: фахівець розкрив брехню солістки «ВІА Гри»
Валентин Белькевич та Анна Сєдакова. Фото: Google
Ексодноклубник капітана київського Динамо Валентина Белькевича Олександр Хацкевич, який зараз тренує польське Заглембє, детальніше розповів про не приємну історію з Анною Сєдоковою.

Олександр Хацкевич відреагував на пост ексдружини Валентина Белькевича Анни Сєдоковой в інстаграмі, де вона звинуватила тренера в брехні. За її словами Хацкевич у суді заявив, що Белькевич отримував лише 200-300 доларів в Динамо на місяць. Відзначимо, що тоді Сєдокова претендувала на спадщину Валентина.

«Скільки він отримував, я насправді не знав. Другий момент – те, що я був у суді. Я жодного разу не був у жодному суді. Третє – я ніколи не тримав Аліну на руках, сидячи у них удома. Я три моменти вам навів, де звучить брехня та лицемірство. Тому, що вона мала на увазі і що вона ці сказати, я не знаю. Мені немає чого додати».

На думку тренера Заглембє, кохання у цієї пари було, принаймні на початку відносин, адже було весілля та народилася донька.

«Адже якась іскра була між ними. Вони та весілля зіграли, народилася донька. Вони дуже різні. Згадали слова з фільму «Іван Васильович змінює професію», коли героїня прийшла до свого чоловіка і каже: «Я вся в кіно, я вся в мистецтві, а твоя машина тебе загубить». Так от, мабуть, Валик з Сєдоковою мали такі стосунки, що вона вся була в музиці».

Також Хацкевич згадав проект «ВІА Гра», який відіграв роль у стосунках між Белькевичем та Сєдоковою.

«Плюс проект «ВІА Гра» зароджувався в Україні, але потім треба було переїжджати до Москви, а Валік не був готовий до цього. Тоді він був на піку своєї кар'єри і не хотів йти з Динамо. Так, заради сім'ї можна було б це зробити, але, значить, не такі міцні у них були стосунки. 

Я можу про це тільки судити, бо Валік натякав мені, що Сєдокова переїжджає до Москви і тут треба ухвалювати рішення з Динамо та з усім. Але щось зупинило його. Напевно, не настільки вони були близькими, щоб міняти свою кар'єру на дружину», – заявив Хацкевич для Fanday.net.

  • За свої 11 років у Динамо Белькевич зіграв загалом 317 матчів, в яких забив 70 голів.
  • Разом з Хацкевичем Валентин виступав за мінське й київське Динамо та збірну Білорусі, провівши 275 спільних ігор.
  • Помер Белькевич 1 серпня 2014 внаслідок обриву тромбу.