Харатін дебютував за свій новий клуб: як завершився матч команди українця у європейському чемпіонаті

Переглядів 363
Ігор Харатін: Фото: ФК ДАК 1904
У матчі 22-го туру чемпіонату Словаччини український хавбек Ігор Харатін дебютував за ДАК 1904 у протистоянні із Жиліною. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Взимку, 14-го лютого, Ігор Харатін офіційно доєднався до словацького ДАК 1904 після свого невдалого періоду в Польщі, де він виступав за Легією.

Сьогодні український півзахисник вийшов у стартовому складі своєї нової команди на поєдинок місцевого чемпіонату проти Жиліни. Відзначимо, що у складі ДАК 1904 виступає Тарас Качараба, який також вийшов із перших хвилин на поле.

Гра розпочалася невдало, адже ДАК 1904 швидко пропустив. Сауер відзначився за гостей на шостій хвилині поєдинку.

Харатіна замінили у перерві, тож в своєму першому матчі українець відіграв лише один тайм. На 57-й хвилині ДАК 1904 зрівняв рахунок, відзначився Рамадан.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию із рахунком 1:1, а Тарас Качараба зіграв весь матч.

Чемпіонат Словаччини, 22-й тур

ДАК 1904 - Жиліна - 1:1

Голи: Рамадан, 57 - Сауер, 6

• Качараба провів вже п'ятий поєдинок у складі ДАК 1904, не відзначившись результативними діями.
  • Харатін зіграв у 25 матчах і забив один гол за польську Легію, але цього сезону його перевели до резервного складу.
  • За збірну України Ігор вийшов на поле у чотирьох поєдинках.
  • ДАК 1904 посідає четверте місце в турнірній таблиці. Відставання від лідируючого Слована із Братислави становить 20 очок.