Хлань забив гол і віддав асист, Сарнавський відіграв на «нуль»: Лехія здобула розгромну перемогу

Переглядів 417
Максим Хлань. Фото: Google
Гданьська Лехія, завдяки результативним діям українського легіонера Максима Хланя, зуміли обіграти Ресовію з впевненим рахунком 4:0. Всі чотири м'ячі були забиті в першому таймі матчу.

Четвертого березня в рамках 22 туру Першої ліги Польщі Лехія (Гданьськ) зустрічалася з Ресовією (Жешув).

У стартовому складі Лехії на цей матчі вийшли український воротар Богдан Сарнавський та український півзахисник Максим Хлань.

І в підсумку Хланю судилося стати одним з головних героїв зустрічі. Максим відзначився голом на п'ятій хвилині та асистом на 20 хвилині. Команда з Гданьська в першому таймі забила чотири м'ячі.

Більше голів не було, а тому Лехія виграла зустріч із розгромним рахунком 4:0.

Зазначимо, що у другому таймі в складі Лехії на поле на 83 хвилині вийшов ще один українець Іван Желізко.

• Після цього поєдинку Лехія з 41 очком у активі посідає друге місце в Першій лізі Польщі.
  • Наступний поєдинок команда з Гданьська зіграє проти Подбескідзе (10.03).