«Хочеться, щоби дали шанс»: півзахисник європейського клубу пояснив, чому заслуговує зіграти за збірну України


Півзахисник польського Ракува Владислав Кочергін висловив бажання повернутись до складу національної збірної України. Він пояснив, чому заслуговує зіграти у складі синьо-жовтих.
«Звичайно, хочеться, щоби знову дали шанс зіграти за збірну України. За Ракув я весь час граю в основному складі, ми боремося за чемпіонство. Також було й минулого року, коли я грав у основі, зокрема й у Лізі Європи. Це є важливим турніром для нас. Я виходив на матчі у стартовому складі. У нас були серйозні суперники, а саме Аталанта та Спортинг, проти яких важко було грати. Але, головне, що я граю на цьому рівні.
Хочеться, щоби мені дали шанс проявити себе за збірну України. Я для цього і намагаюся грати у своєму клубі. Хочеться, щоби викликали до збірної, бо це честь – захищати кольори своєї країни», – цитує Кочергіна сайт Sport.ua.
- У поточному сезоні Кочергін провів за Ракув 18 матчів у всіх турнірах, відзначившись трьома забитими м'ячами та двома результативними передачами.
- Клуб Владислава зіграв 17 зустрічей, набравши 35 очок, і займає другий рядок у таблиці Екстракласи.
- Наразі Кочергін має у своєму активі один матч за збірну України, який він зіграв у 2021 році.