Хто кращий тренер – Лобановський чи Венгер? Лужний чітко відповів на питання

Переглядів 19939
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
Хто кращий тренер – Лобановський чи Венгер? Лужний чітко відповів на питання
Олег Лужний. Фото: Google
Олег Лужний, колишній захисник київського Динамо та лондонського Арсеналу, провів порівняння між Арсеном Венгером та Валерієм Лобановським, висловивши свою думку про те, хто з них є сильнішим тренером.

На думку Олега Лужного, Валерій Лобановський є сильнішим тренером, ніж Арсен Венгер. 

«Я вважаю, що Лобановський був набагато сильнішим тренером. Він створював гравців. Тоді як Венгер брав вже готових футболістів. Звісно, Арсен був тямущим спеціаліст і хороша людина. Всі поважали його, він був дуже інтелігентним, мав тренерський хист».

Колишній захисник наголосив, що Лобановський активно сприяв розвитку футболістів, допомагаючи їм досягти високих спортивних результатів.

«Водночас Лобановський розвивав футболістів і робив це без великих грошей. Йому потрібен був час, аби зібрати команду, але які ж результати він демонстрував. Проте вони обидва – спеціалісти дуже високого рівня», — наводить слова заявив Лужний для SportArena.

У попередньому коментарі Лужний також згадував свій досвід роботи асистентом у київському клубі під керівництвом Олександра Хацкевича та висловлював критику на адресу білоруського тренера.

  • До Арсеналу футболіста потрапив влітку 2003 року.
  • Лондонці за трансфер захисника заплатили 2.75 млн євро.
  • Українець провів у стані «канонірів» три роки.
  • Лужний виступав за Динамо з 1989-го по 1999 роки, зігравши 347 матчів.