Хто виграв гонку бомбардирів Євро-2024: визначено найкращого гравця чемпіонату Європи

Переглядів 16570
9 голосів
Дані Ольмо. Фото: УЄФА
Чемпіонат Європи-2024 добіг до свого завершення, а тріумфатором цього турніру стала Іспанія. Однак найкращим бомбардиром змагання було визнано одразу шість футболістів.

Вчора, 14 липня, завершилося Євро-2024, де титул чемпіона здобула збірна Іспанії, яка перемогла у фіналі Англію з рахунком 2:1.

Шість футболістів, які забили по три голи, розділили звання найкращого бомбардира турніру. УЄФА прийняла рішення не враховувати додаткові критерії, такі як асисти і кількість хвилин на полі, та вручити нагороду найкращому бомбардиру кожному з цих гравців.

• Гаррі Кейн (Англія)
  • Коді Гакпо (Нідерланди)
  • Джамал Мусіала (Німеччина)
  • Іван Шранц (Словаччина)
  • Жорж Мікаутадзе (Грузія)
  • Дані Ольмо (Іспанія)

З усіх голеадорів найменшу кількість хвилин на полі провів Іван Шранц – 335 хвилин. Він взяв участь у чотирьох матчах, як і Жорж Мікаутадзе, який був на полі 347 хвилин. Що стосується гольових передач, то найбільше асистів серед бомбардирів віддав Дані Ольмо – два.

• Збірна Іспанії - рекордсмен з виграних Євро. Наразі чотири титули здобула тільки «Фурія Роха». У Німеччини три трофеї.