Клубний чемпіонат світу: чи виграв Манчестер Сіті у бразильців у фіналі та хто взяв третє місце

Переглядів 2465
Манчестер Сіті – Флуміненсе. Фото: Google
Клубний чемпіонат світу добіг до свого логічного кінця подарувавши цікаві протистояння абсолютно різних команд. Сьогодні стали відомі призери міжнародного турніру.

У матчі за третє місце зустрічалися дві екзотичні команди для європейського глядача, а саме Урава та Аль-Ахлі. Команди видали справжнє шоу, тримаючи фанатів в інтризі до фінального свистка. Зрештою саме єгипетська команда стала бронзовим призером Клубного чемпіонату світу, обігравши японський клуб із рахунком 4:2.

Клубний чемпіонат світу 2023. Матч за 3 місце

Урава Редс (Японія) – Аль-Ахлі (Єгипет) – 2:4

Голи: Канте, 43, Шольц, 54 (пен.) - Есер Ібрахім, 19, Тоу, 25, Койзумі, 60 (автогол), Маалул, 90+8

У фінальному матчі зустрічалися Манчестер Сіті та Флуміненсе. Фаворитом цього матчу вважалася європейська команда, яка в минулому сезоні виграла Лігу чемпіонів. Підопічні Гвардіоли почали доводити це з першої хвилини, адже після 45-ти хвилин Манчестер Сіті перемагав у два м’ячі. В другому таймі команда з Англії добила бразильських опонетів.