Колишній форвард Динамо увійшов в історію іспанського клубу: нападник потрапив у топ-20 найкращих бомбардирів

Переглядів 5172
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
5 голосів
Лукас Перес. Фото: Google
Іспанський нападник Лукас Перес, який свого часу не зміг заграти за київське Динамо, забив 50-й гол у складі Депортіво, потрапивши у двадцятку найкращих бомбардирів команди з Ла-Коруньї за всю історію.

Лукас Перес, якого мають пам'ятати фанати київського Динамо та львівських Карпат зі стажем, забив 50-й гол у складі Депортіво з Ла-Коруньї, і таким чином голеадор потрапив у двадцятку найкращих бомбардирів цієї колись грізної команди.

Нині клуб з Ла-Коруньї, який свого часу грав навіть в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, виступає у третьому за силою дивізіоні Іспанії, але має чудові шанси піднятись до Сегунди.

Одним з лідерів нинішнього Депортіво є саме колишній форвард Карпат і Динамо Лукас Перес, який у поточному сезоні у 24-х матчах вже встиг забити вісім голів та віддати 12 результативних передач.

Гол Переса у ворота Тарасона (4:1) в останньому турі став для нього 50-м у футболці Депортіво (за весь період перебування в команді).

35-річний форвард потрапив до елітарного клубу топ-20 найкращих бомбардирів в історії галісійців. Про це повідомили журналісти іспанського видання Marca.

Лукас Перес ділить 19-20 сходинки з бразильцем Джалміньєю, який виступав за команду із Ла-Коруньї в період з 1997 по 2004 роки.

• У складі київського Динамо Перес не провів жодного офіційного поєдинку!
  • За Карпати зі Львова іспанець зіграв 60 матчів: 15 голів, вісім результативних передач.