Колишній головний тренер Динамо і збірної України закрив питання майбутнього: чи повернеться легенда до роботи

Переглядів 3952
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
6 голосів
Колишній головний тренер Динамо і збірної України закрив питання майбутнього: чи повернеться легенда до роботи
Микола Павлов. Фото: Google
Колишній головний тренер низки українських клубів та збірної України Микола Павлов поділився планами на майбутнє та висловився стосовно можливого повернення до футболу.

Микола Павлов не працює тренером з 2015 року, коли залишив посаду наставника Іллічевця. І до цього досвіду 69-річний спеціаліст повертатися не планує.

Про це він заявив у ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол», зазначивши, чим займається зараз.

«Повернутися? Ні-ні-ні-ні. За всі 10 років з моменту мого виходу на пенсію ця думка мене не відвідувала жодного разу. Я віддав багато сил футболу, час і відпочити.

Жоден тренер не провів стільки індивідуальних бесід із футболістами, як я. Зараз я приділяю час для розмови зі своїми онуками та дітьми. Я жодного разу не пошкодував, що закінчив тренерську кар'єру», – сказав Павлов.

  • За свою тренерську кар'єру Микола Петрович працював у нікопольському Колосі, Таврії, Дніпрі, збірній України, Динамо, маріупольському Металурзі, алчевській Сталі, Ворсклі та Іллічевці.
  • У якості футболіста Павлов грав за мінське СКА, брестський Спартак, Крилья Совєтов, мінське Динамо, Чорноморець та Дніпро.