Колишній вінгер Шахтаря зацікавив аутсайдера другого дивізіону ОАЕ: клуб веде перемовини з відомив гравцем
Колишній вінгер донецького Шахтаря, Баварії, Ювентуса та ряду інших клубів і національної збірної Бразилії Дуглас Коста зацікавив дубайський Аль-Іттіфак з ОАЕ.
35-річний вінгер Дуглас Коста, який з вересня минулого року є вільним агентом, може перейти в дубайський Аль-Іттіфак. Про це розповів авторитетний інсайдер Ніколо Скіра на своїй сторінці в Х.
Останній клуб Дивізіону 1 (другий за силою в ОАЕ) розпочав перемовини з Костою і пропонує йому контракт, розрахований до 2028 року.
- Коста в Україні відомий грою за Шахтар (2010-2015), за який сумарно провів 203 матчі, забивши 38 голів і віддавши 40 асистів.
- Разом з «гірниками» він п’ять разів став чемпіоном України, по три рази виграв Кубок і Суперкубок.
- Також ексвінгер національної збірної Бразилії грав у Греміо, Баварії, Ювентусі, Лос-Анджелес Гелаксі і Флуміненсе.
- Останньою командою Кости був австралійський Сідней, з якого він пішов у вересні 2025 року.