Колишнього захисника збірної України розгромили у фіналі Кубка чемпіонів: гравця достроково замінили

Переглядів 1706
Євген Чеберко. Фото: Getty Images
Коламбус Крю з Євгеном Чеберко у складі крупно програв фінал Кубка чемпіонів КОНКАКАФ мексиканському клубу Пачука. Український захисник не дограв матч.

У неділю, другого червня, у Мексиці відбувся фінал Кубка чемпіонів КОНКАКАФ між місцевою Пачукою та американським Коламбус Крю. Поєдинок закінчився розгромом із рахунком 3:0 на користь мексиканців.

Український центральний захисник Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбуса, однак був замінений на 68-й хвилині зустрічі.

Гра розпочалася зі швидкого голу Саломона Рондона, а в середині першого тайму відзначився ще й Мігель Родрігес.

У другій половині матчу Рондон оформив дубль, встановивши фінальний рахунок на табло. Пачука гарантувала собі місце на новому Клубному чемпіонаті світу, що пройде влітку 2025 року.

Кубок чемпіонів КОНКАКАФ. Фінал.

Пачука – Коламбус Крю – 3:0

Голи: Рондон (12', 67'), Родрігес (32')

• Відзначимо, що на шляху до цього фіналу Пачука пройшла Америку, Спорт Ередіано та Філадельфію Юніон.
  • Коламбус у свою чергу вибив Монтеррей, Тігрес та Х'юстон Динамо.
  • Чеберко в цьому сезоні провів 17 матчів у всіх турнірах, без результативних дій.
  • Контракт українця з американським клубом розрахований до 31 грудня 2026 року.
  • На його рахунку є один поєдинок за збірну України – у 2020-му проти Франції (1:7).