Колишня команда Реброва та Ярмоленка вибила колектив Каштру та Роналду з ЛЧ Азії: відео голів матчу-трилеру

Переглядів 175
Кріштіану Роналду. Фото: Аль-Наср
Саудівська команда Аль-Наср зазнала поразки у серії пенальті у матчі проти Аль-Айну з Об'єднаних Арабських Еміратів, де раніше працював український тренер Сергій Ребров та виступав форвард Андрій Ярмоленко.

Після програшу в першій грі з рахунком 0:1 Аль-Наср поступався 0:2 у другому матчі, але потім зумів забити три голи, щоб зрівняти рахунок в основний час гри.

Після цього були регламентовані додаткові 30 хвилин. Аль-Айн зміг вийти вперед за сумою двох матчів, але зірковий португальський нападник господарів Кріштіану Роналду зрівняв рахунок на 118-й хвилині.

За нічийного результату за сумою двох матчів після додаткового часу розпочалася серія пенальті, де більше пощастило команді з ОАЕ. У саудівської команди лише Роналду забив 11-метровий удар, а троє його партнерів помилилися та не змогли реалізувати свої спроби.

Ліга чемпіонів Азії. 1/4 фіналу

Аль-Наср – Аль-Айн – 4:3 (пен. 1:3)

Голи: Гаріб, 45+5, Эйса, аг 51, Теллес, 72, Роналду, 118 (пен) – Рахімі, 28, 45, Аль-Шамсі, 103

• Аль-Айн вийшов у півфінал Ліги чемпіонів Азії, де зіграє проти Аль-Хілялю або Аль-Іттіхад, які визначать переможця 12 березня (0:2 у першій грі).
  • Ребров очолював Аль-Айн з 2021-го по 2023-й рік, провівши 71 гру: 44 перемоги, 17 нічиїх та 10 поразок.
  • Разом з еміратським клубом фахівець став чемпіоном ОАЕ та володарем Кубка Ліги. Після роботи в Аль-Айні фахівець очолив національну збірну України.