Команда Петракова зазнала ганебної поразки: екснаставник збірної України завершив міжнародну паузу без перемог

Переглядів 36
Олександр Петраков. Фото: Google
Сьогодні, 13 жовтня, збірна Вірменії під проводом екстренера національної команди України Олександра Петракова провела матч проти Північної Македонії. Зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

У першому таймі вірменська збірна виглядала впевненіше за своїх суперників. Господарі частіше били по воротах та більше контролювали м'яч, проте вболівальники команди Петракова голів не дочекалися.

Варто зазначити, що македонська збірна забила на шостій хвилині, але суддя скасував гол через офсайд.

У другій половині гри гості активізувалися та зрівняли хід зустрічі, що позначилося на рахунку на 72-й хвилині – відзначився Міовскі. На 85-й хвилині Алімі остаточно закріпив перемогу македонців.

Ліга націй, четвертий тур у групі С4

Вірменія – Північна Македонія – 0:2

Голи: Міовські, 72, Алімі, 85

• У групі С4 Ліги націй команда Петракова йде другою з чотирма очками, тоді як македонці лідирують із дев'ятьма балами.
  • Петраков очолив збірну Вірменії у січні 2023 року.
  • Нагадаємо, що в минулому турі Вірменія зіграла внічию із Фарерськими островами (2:2).