Коваленко не допоміг Емполі уникнути фіаско у грі проти Лаціо: яка оцінка у українського хавбека

Переглядів 400
Віктор Коваленко. Фото: Google
В одному з двох перших поєдинків 17-го туру італійської Серії А Емполі на власному полі зазнав поразки від римського Лаціо (0:2). Український хавбек господарів Віктор Коваленко з’явився на полі у другому таймі.

З таким дірявим захистом і такою імпотенцією в нападі Емполі в Серії А робити немає чого.

Навіть у поєдинку проти римського Лаціо, який цього сезону пристойно лихоманить, господарі поля не створили жодного реального гольового моменту, а обидва голи пропустили після жахливої гри в захисті.

У таймі номер один гармидером в обороні Емполі скористався Маттео Гендузі, а по перерві, немов у комп’ютерній грі, тричі пробивши в ствір (!!!), врешті-решт забив Маттія Дзакканьї.

Хавбек Емполі Віктор Коваленко вийшов на поле на 62 хвилині гри, але жодними корисними діями не відзначився.

Sofascore виставила Коваленку оцінку в 6,6 бала – другу найгіршу серед гравців, що з'явиляся на заміну.

Італія. Серія А, 17-й тур

Емполі – Лаціо 0:2 (0:1)

Голи: Гендузі, 9, Дзакканьї, 67.

• Після перемоги в Емполі римські «орли» злетіли на два щаблі догори і нині займають дев’яту сходинку. В активі команди Маурісіо Саррі 24 очки.
  • В наступному турі Лаціо вдома прийматиме Фрозіноне. Поєдинок в Римі заплановано на 29 грудня. Стартовий свисток на «Стадіо Олімпіко» прозвучить о 21:45.
  • Емполі ж не скористався нагодою вибратися із зони вильоту. Команда Андреа Андренаццолі зустрічатиме Різдво в підвалинах Серії А – 12 пунктів, 18 щабель.
  • Команда українця в турі номер 18 поїде на Сардинію, де зіграє проти місцевого Кальярі. Гру заплановано на 30 грудня. Початок матчу о 16:00 за київським часом.
  • Віктор Коваленко в поточному сезоні провів за Емполі вісім поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського атакувального півзахисника в 1,7 мільйонів євро.