Коваленко вперше зіграв за Емполі, вийшовши в старті: команда українця розписала мирову

Переглядів 1707
Віктор Коваленко. Фото: Google
27-річний українець Віктор Коваленко взяв участь у нічийному поєдинку чемпіонату Італії між Емполі та Лечче, який завершився внічию 1:1.

11 грудня в рамках 15 туру італійської Серії А Емполі Віктора Коваленка на своєму полі грав проти Лечче. Українець вперше в цьому сезоні вийшов на поле у стартовому складі своєї команди (на те, що раніше Віктор не з'являвся на полі за Емполі з перших хвилин, звертав експерт Юрій Шевченко в передматчевому інтерв'ю "УФ").

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі команди обмінялися голами, а після цього на 80 хвилині Коваленка було замінено.

Матч завершився внічию 1:1.

Від порталу статистики WhoScored Віктор отримав оцінку 6,4.

Серія А. 15 тур

Емполі – Лечче – 1:1

Голи: Раф’я, 71 (автогол) – Банда, 64.

• Емполі після цього матчу іде в чемпіонаті Італії на 17 місці, маючи в своєму активі 12 очок.
  • Коваленко на даний момент зіграв за Емполі в цьому сезоні сім матчів, у яких він записав до свого активу два голи та один асист.
  • У цьому році на команду Коваленка також очікують поєдинки проти Торіно (16.12), Лаціо (22.12) та Кальярі (30.12).