Кривцов з зірками Інтер Маямі переміг в «українському» дербі МЛС: як завершився матч колишніх гравців збірної

Переглядів 1493
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
Інтер Маямі з Сергієм Кривцовим у складі обіграв Коламбус, де виступає Євген Чеберко. Команди провели матч в рамках МЛС, в якому не прийняв участі Ліонель Мессі.

У четвер, 20 червня, Інтер Маямі на своєму полі прийняв Коламбус в рамках чергового поєдинку МЛС. Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1.

У складі Інтера з перших хвилин на поле вийшов Сергій Кривцов, а у складі Коламбуса лише на заміну з'явився Євген Чеберко – він вийшов на 73-й хвилині.

Натомість через виклик до своїх збірних участь в матчі не прийняли Ліонель Мессі та Луїс Суарес, хоча Серхіо Бускетс та Жорді Альба на полі були.

Коламбус зумів виграти у Інтера володіння м'ячем, проте програв по рахунку, причому пропустивши два швидкі голи. Спочатку відзначився Іан Фрай, а трохи пізніше і Леандро Кампана забив свій м'яч.

Команда Чеберка під кінець першого тайму відіграла один гол зусиллями Хуана Ернандеса, однак на більше діючий чемпіон МЛС не спромігся.

МЛС.

Інтер Маямі – Коламбус – 2:1

Голи: Фрай (10'), Кампана (21') – Ернандес (40')

• Після цього матчу Інтер посідає перше місце у Східній конференції з 41-м очком, в той час як Коламбус йде шостим з 27-ма балами.
  • Кривцов у цьому сезоні провів 15 поєдинків у всіх турнірах, а його контракт діє до кінця 2024 року.
  • На рахунку Чеберка 18 зустрічей та контракт, який розрахований до 31 грудня 2026-го.
  • Нагадаємо, що Кривцов має 34 матчі за збірну України, в той час як Чеберко виходив на поле у складі національної команди одного разу.