Кухаревич результативно дебютував в Шотландії: українець вперше асистував в складі Хіберніана

Переглядів 521
Микола Кухаревич. Фото: Getty Images
Форвард збірної України U-21 Микола Кухаревич провів перший офіційний поєдинок у складі Хіберніана. Дебют 21-річного гравця припав на гру проти Абердіна.

Дебют Кухаревича у новій команді був відтермінований через відсутність робочої візи. Владнавши всі бюрократичні моменти українець вийшов на гру проти Абердіна з перших хвилин.

Матч у столиці Шотландії завершився перемогою Хіберніана з рахунком 3:1. За господарів відзначилися Мартін Бойл та Джош Кемпбелл, який оформив дубль. Кухаревич взяв участь у другому голі 22-річного шотландського страйкера, відігравши 85 хвилин у першому матчі за нову команду.

Хіберніан здобув другу перемогу поспіль і піднявся на четверте місце у турнірній таблиці, набравши 11 очок у востми матчах.

Нагадаємо, що контракт гравця належить французькому Труа, а орендна угода Кухаревича з Хіберніаном підписана на один сезон.

Хіберніан у дев'ятому турі чемпіонату Шотландії поміряється силами з Росс Каунті . Гра відбудеться у суботу, 1 жовтня. Початок - 17:00.